CEZAMAT PW na Targach Granice 2023

1 września 2023

Podczas VI edycji Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granice 2023 Politechnikę Warszawską reprezentowali CEZAMAT PW oraz Wydział Fizyki PW.

29-30.08.2023 w Depułtyczach Królewskich odbyły się Targi Granice 2023, podczas których mieliśmy okazję zaprezentować technologie opracowane przez Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT PW oraz Wydział Fizyki PW. Wydarzenie odbyło się w obiektach Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie – w budynkach centrum lotniczego oraz na lotnisku w Depułtyczach.

Główne tematy, którym poświęcone są targi i konferencja to wyposażenie i sprzęt służb granicznych, modernizacja służb, nowoczesne technologie ochrony granic, współpraca międzynarodowa w zakresie ochrony granic UE, ochrona celna i sanitarna granic RP oraz współczesne wyzwania ochrony granic.

Targi Granica to doskonała okazja do prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii z dziedziny ochrony granic. Podczas targów, oprócz prezentacji na stanowiskach, odbywały się prezentacje multimedialne oraz pokazy sprzętu w praktycznych warunkach.

 

Skip to content