sala konferencyjna

Sala konferencyjna dwupoziomowa w układzie amfiteatralnym. W przestrzeni sali przewidziano pomieszczenie reżyserki, pomieszczenia dla tłumaczy. Sala wyposażona jest w system nagłaśniający oraz mikrofony przy każdym fotelu, słuchawki do odsłuchiwania tłumaczenia symultanicznego, gniazdko zasilające (np. do ładowarki telefonu), system głosowania z personalizowaną kartą.

Na wyposażeniu Sali jest laptop, rzutnik dokumentów, monitory podglądowe dla prelegentów(w katedrze i mównicy), system pętli indukcyjnej dla osób słabosłyszących. Dwie kamery zamontowane na stałe oraz system nagłośniający umożliwiają rejestrację wydarzeń na Sali oraz streaming on-line. Kamery mogą być automatycznie nakierowane na osoby zabierające głos w dyskusjach.

Główny ekran zbudowany jest z 25 monitorów LCD o przekątnej 55″ każdy, system prezentacyjny jest przystosowany do projekcji materiałów jakości 4K. W sali znajdują się też wszystkie niezbędne przyłącza dla osprzętu przedstawicieli mediów, tak więc można tu organizować również konferencje prasowe.

Ponadto zainstalowany osprzęt daje możliwość przeprowadzenia głosowania przy użyciu kart identyfikacyjnych – w różnych systemach i sposobach liczenia głosów. Na zapleczu sali przewidziano stanowiska dla tłumaczy symultanicznych (2 kabiny), co daje możliwość organizacji konferencji w trzech językach – jeśli zajdzie potrzeba system można rozbudować nawet do 32 języków. Na zapleczu sali znajduje się stanowisko obsługi technicznej konferencji ze stołem mikserskim.

Sala pomieści ok. 240 osób.

Skip to content