Akademia MOEMS – Kick-off meeting!

16 września 2022

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Akademii MOEMS, które odbędzie się 26 września o godz. 10.00 w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.

Akademia MOEMS to Akademia mikroelektroniki, fotoniki i mikrosystemów skierowana do wszystkich  chętnych studentów ostatnich lat studiów I stopnia oraz studentów II stopnia Politechniki Warszawskiej, a w szczególności studentów Wydziałów: Elektroniki i Technik Informacyjnych, Fizyki, Mechatroniki, Inżynierii Materiałowej, Elektrycznego, Chemicznego lub Inżynierii Chemicznej i Procesowej – spróbuj, to Twój czas!

Nie musisz już dziś być ekspertem w obszarze mikroelektroniki!

W ramach Akademii MOEMS organizujemy kursy na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i zaawansowanym (dla absolwentów kursu podstawowego).
Dodatkowo, zapewniamy wsparcie mentorów, którzy pomogą zrozumieć najtrudniejsze kwestie.

Niezależnie od tego, czy ostatecznie chcesz projektować układy scalone (mikroelektroniczne, fotoniczne lub mikrosystemy), czy je wytwarzać lub charakteryzować musisz dysponować wiedzą z zakresu wszystkich tych obszarów. Zdobędziesz ją na kursie podstawowym. Kurs zaawansowany zapewni Ci cenną i specjalistyczną wiedzę w wybranym obszarze: wytwarzania lub modelowania i charakteryzacji.

W kick-off meeting mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od tego, czy decyzja o udziale zapadła czy jeszcze nie.
Ponadto, podczas spotkania będzie wyjątkowa możliwość zwiedzić jedno z najbardziej nowoczesnych laboratoriów, w których będą odbywać się zajęcia praktyczne.
Nie może Cię zabraknąć!
Do zobaczenia 26 września o 10.00 w CEZAMAT!

 

*wstęp wolny

 

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Akademii MOEMS, wyślij zgłoszenie już teraz!

 

Akademia MOEMS jest realizowana w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Skip to content